Table of Contents

Rozszerzenie Essential Business Insights

Rozszerzenie Essential Business Insights znajduje interesujące fakty biznesowe w firmowych danych i wyświetla je w formie nagłówków podobnych do gazet w widokach głównych użytkowników. W zależności informacji znalezionych przez rozszerzenie w danych firmowych, szczegółowe informacje będą pochodzić z ostatniego tygodnia, miesiąca lub trzech miesięcy od obecnej daty. Szczegółowe informacje są aktualizowane co 10 minut.

Wybór danej szczegółowej informacji przeniesie użytkownika do jej źródła, co pozwala na jej dokładniejsze przejrzenie. Na przykład, jeśli potrzebne są szczegóły na temat największej faktury sprzedaży, która została zaksięgowana w poprzednim tygodniu, można wybrać, aby szczegółowe informacje wyświetlały fakturę.

W poniższej tabeli opisano informacje szczegółowe zapewniane przez rozszerzenie dla każdego widoku głównego użytkownika.

Widok główny użytkownika Pytania, na które odpowiadają szczegółowe informacje
Domyślny Wyświetla powitanie oraz łącze do informacji na temat produktu.
Dyrektor handlowy
 • Co było najpopularniejszym zapasem w zeszłym tygodniu, miesiącu lub trzech miesiącach, oraz ile jednostek sprzedano?
 • Co było największym zamówieniem sprzedaży w ostatnim tygodniu, miesiącu lub ostatnich trzech miesiącach?
 • Kto lub co było najbardziej ruchliwym zasobem i jakie były rezerwacje?
 • Czy sprzedaż wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, miesiąca lub trzech miesięcy w porównaniu z tym samym okresem w poprzednim roku?
 • Jaka była największa faktura sprzedaży, która została zaksięgowana w poprzednim tygodniu, miesiącu lub trzech miesiącach oraz do których nabywców wysłano rachunek?
 • Księgowy
 • Co było największym zamówieniem sprzedaży i fakturą zaksięgowaną w ostatnim tygodniu, miesiącu lub ostatnich trzech miesiącach?
 • Czy sprzedaż wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, miesiąca lub trzech miesięcy w porównaniu z tym samym okresem w poprzednim roku?
 • Osoba przetwarzająca zamówienia Jakie było największe zamówienie sprzedaży i zaksięgowana faktura w poprzednim tygodniu, miesiącu lub ostatnich trzech miesiącach?
  Kierownik relacji Jaka była największa kwota zafakturowana oraz do którego z nabywców wysłano rachunek?
  Członek zespołu Wyświetla powitanie oraz łącze do informacji na temat produktu.
  Menedżer projektu Wyświetla powitanie oraz łącze do informacji na temat produktu.
  Administrator Wyświetla powitanie oraz łącze do informacji na temat produktu.

  Zobacz też

  Dostosowywanie Business Central przy użyciu rozszerzeń